Nejlepší počítačové hry zdarma.

1) League od legends
Asi nejznámější hra dvacátého prvního století. U téhle hry zažijete spoustu legrace, ale budete potřebovat pevné nervy. Tahle hra je online, takže pokuď nemáte internet, tak si asi nezahrajete. O co v téhle hře vlastně jde? Hrajete 5v5 nebo 3v3. Lépe řečeno hrají s vámi další 4 hráči a proti vám dalších 5. Vaším cílem je zabíjet nepřátelské šampiony a ničit věže. Je to dosti zábavná hra a o to víc s kamarády.
město za monitory
2) Paladins
Dalo by se říct, že je to mladší brácha hry Overwatch. Je zde opět systém 5 proti 5, ale to určitě nikomu nevadí. Tentokrát, ale neníčíte věže, ale snažíte se zabrat území. Pokud zaberete území, získáte vozík. Ten vozík musíte dopravit do nepřátelského území. Pokud se vám to povede, máte 2 body. Pokud získáte 4 body, tak vyhráváte. Tuhle hru je dobré si zahrát s přáteli.

3) Pro Evolution Soccer 2019 lite
Typická fotbalová hra, kde zažijete nevšední zážitky. Sice to není plná verze, ale i tady můžete vstřelit nespočet gólů. Je zde zhruba 16 týmů, za které si můžete zahrát. Je tu i jeden ženský tým. Tuhle hru si můžete stáhnout na Steam.

4) Counter-Strike 1.6
Legendární hra, kde si užijete spoustu vojenských akcí. Pokud tuhle hru neznáte, tak asi nebudete počítačovýc maniak. V téhle hře hrají policisté proti teroristům. Teroristé se snaží položit bombu nebo udržet vězně. Policisté zase zneškodnit bombu a zachránit vězně. Jsou tu i zombie servery, kde se budete snažit přežít, aby se z vás nestala taky zombie. Tuhle hru je také dobré hrát s kamarády.

siluety střelců
5) Warface
Tuhle hru si můžete opět stáhnout na Steam. Jde o střílečku, kde si vybíráte mezi 4 postavami. Jsou zde i příběhové mise. Komunita je, ale čím dál tím menší. Takže si musíš stáhnout hru co nejrychleji, ať tam někoho ještě zastihneš. Tahle hra je pouze online, takže pevný internet potřeba.