Efektivní software s příjemným uživatelským prostředím

i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Malé, střední ale i velké firmy se často potýkají s problémy spojenými se stavem zásob a několikrát do měsíce musí provádět zdlouhavé inventury, které je stojí jak čas, tak i peníze. Klíčem k maximální kontrole je přitom dobrá evidence, která se postará nejen o přehledný výčet jednotlivých produktů, ale také nabídne možnost zpětné kontroly, kdykoli to bude zapotřebí. Skladový program všechny tyto možnostinabízí a je ideálním řešením pro firmy, které se dlouhodobě potýkají s problémy v evidenci.
Vnitřek skladu

Nejen, že nabízí kompletní evidenci produktů, sériových čísel ale i jiných detailů, je také uživatelský přívětivý a práce s ním je velmi jednoduchá. Díky celému systému KIT jej navíc můžete napojit přímo na ekonomický informační systém a mít tak všechna data na jednom místě. Spolupráce mezi jednotlivými odděleními se tím výrazně usnadnit, a i celé účetnictví bude jednoduší a přehlednější.

Minimum inventur a nižší náklady

Inventury zpravidla zaměstnají celé oddělení klidně i přes noc, což generuje zbytečné náklady, které je třeba pokrýt. Správnou evidencí se jim přitom můžete vyhnout, a to díky komplexnímu provedení, které udrží všechny záznamy aktualizované. Software, který s námi získáte, je navíc modulový a kdykoli tak můžete přidávat další a další funkce do již zaběhnutého prostředí.
Sklad dokumentů
Kromě velkého množství funkcí navíc nabízí i mnoho jazyků, které Vám umožní využívat ho na mezinárodní úrovni. Nemusíte tak již školit své zaměstnance a nutit je k jazykovým kurzům, které ne každý zvládne. Stejně tak jako mnoho jazyků nabízí náš program i adaptaci na legislativu a je tak skvělou volbou pro společnosti, které mají pobočky po celé Evropě. V případě potřeby navíc nabízíme i školení, na kterých Vaše zaměstnance s celým systémem seznámíme a ukážeme jim, jak s ním efektivně pracovat.