Mobil a děti

Abych se vám přiznat, tak já osobně bych už nedokázala být bez mobilního telefonu. Mobil je vlastně moje součást práce. Velice často obvolávám klienty anebo taky se musím ozývat svým třem dětem. Navíc jsem na své děti sama, protože přítel odešel, když nejmladšímu dítěti bylo půl roku. Opravdu hodně mě to mrzelo, ale samozřejmě jsem s tím nic nemohla dělat, protože já nejsem ten typ člověka, co někoho přemlouvá, aby s někým zůstal a žil v jednom domě.

 
Mobil je pro mě důležitý.
 

Protože taky nucena láska opravdu není perfektní a vždycky to nedopadá dobře. Takže jsem si řekla, že raději budu sama s třemi dětmi, že si potom najdu přítele než být s někým, kdo mě nechce a kdo by byl se mnou pouze z nutnosti a z donucení. Naštěstí, ale dnešní mobilní době a internetové době jsem ráda, že existují mobilní telefony, protože díky mobilnímu telefonu mohu vždycky skvěle a jednoduše kontaktovat své děti. Protože nejmladšímu dítěti je už osm let, všichni mají mobilní telefony, takže mě těší, že mám své děti stále pod dohledem. Nejlepší taky je, že existují různé aplikace, které monitorují, kde se vaše děti zrovna nachází.

Mobil používám často.

A moje děti o tom ví, že mám tuto aplikaci a dětem naštěstí vůbec nevadí, takže taky nemám vůbec žádné výčitky svědomí, že bych své děti nějak potají sledovala. Jsem ráda, že děti tohle chápu a jsou rády, že mám o ně starost. Je logické, že mobilní telefon mám tedy stále u sebe, protože ho používám nejenom k zábavě, kdy se občas odreaguji u nějaké hry, mobilní telefon taky používám k práci, ale hlavně pro své děti, protože pro své děti tady chci mít neustále. Já vím, že děti by taky měly být více samostatné a taky takové, že nejsou nonstop na mobilním telefonu. Jenže ony naštěstí nejsou. Jsou to tři sourozenci, kteří si taky velmi často a rády hrají spolu venku a mě to moc těší.