Levné stěhování


Koupili jste novou nemovitost a čeká Vás teď nemilé stěhování? Pokud si na stěhování netroufáte a nemáte dostatek času, tak se na práci vykašlete a odjeďte na dovolenou. Firma Odnesto, za Vás kompletně vyřídí všechny činnosti ohledně stěhování a vy se tak můžete vrátit rovnou do nového.

Stěhování (5)

Levné stěhování Praha, je firma, která má se stěhováním ty nejlepší zkušenosti a je na ní spoleh. Díky letitým zkušenostem je jejich práce rychlá a bezchybná. Zaměstnanci procházejí pravidelným školením a přistupují ke každému stěhování individuálně. Jejich prioritou je spolehlivost, rychlost a také dochvilnost. Mimo stěhování bytů a domů, se zabývají také stěhováním firem, těžkých břemen a také montáží a demontáží nábytku. Pokud tedy potřebujete nutně převést skříň, která se Vám nevejde do dveří, tak není problém zavolat tuhle firmu, která přijede, skříň rozmontuje, naloží a opět složí na daném místě.

Stěhování (6)

Firma pracuje také 7 dni v týdnu a to včetně víkendů a svátků. Nezávazně vám poskytne prohlídku zdarma technikem a jejich cenová kalkulace je konečná, bez žádných příplatků. Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník služeb a to včetně obalového materiálu, který budete potřebovat. Mezi takový materiál patří bublinková folie, krabice, lepenka a další věci. Dále zde naleznete také reference zákazníků, kteří již služeb využili. Díky nim si můžete udělat obrázek o tom, jak firma funguje. Dále si zde můžete vyplnit kontaktní formulář, do kterého zadáte základní informace o stěhování. Mezi tyto informace patří iniciály, adresa nakládky, nadzemní patro, či v dané nemovitosti je výtah a adresa vykládky.

Jestliže tedy sháníte firmu, která Vám udělá stěhování od A do Z, tak se určitě obraťte na firmu Odnesto. Jejich služby se Vám zaručeně budou líbit a třeba se přidáte k dalším spokojeným zákazníkům, kteří služby využili.