Čím udělat radost ženě

Asi zásadní je nezapomenout, nezapomenout na to, že má narozeniny, že máte výročí svatby nebo seznámení, že dosáhla velkého úspěchu v práci, nebo udělat radost jen tak, z lásky. Nebojte se ukázat, že vám na ní záleží a že o ni máte zájem třeba netradičním dárkem, nebo romantickým gestem.

1. Dárky

Pokud chcete dopřát žene opravdu radost, obdarujte ji krásným nebo netradičním dárkem. Pokud svoji ženu aspoň trochu znáte, nebudete mít problém něco vymyslet. Jednoduše se zamyslete nad tím, co má ráda a budete to mít. Má ráda kabelky? Italská kabelka ji jistě potěší. Milovnice vína potěší láhev kvalitního vína, kafařky zase kvalitní nebo netradiční káva, kterou si jen tak samy nekoupí. Samozřejmě většinu žen potěší třeba květina, coby symbol toho, že jste si na ni vzpomněl.

diamant

Pokud chcete ženu potěšit šperkem, pak zvolte spíše neutrální kousek, který jí udělá radost a zároveň ho určitě unosí. Co se parfémů a kosmetiky týče, pak se jednoduše pusťte do prohledávání koupelny, dané věci si nafoťte a jděte na jistotu. Kupovat parfém není zase tak jednoduché a chce to trochu znalostí.

dárek

2. Gesta

Romantická gesta většinou moc nestojí. Romantická masáž, koupel, vlastnoručně uvařená večeře pro dva při svíčkách, ručně vyrobené čokoládové pralinky, prostě jakákoli věc, do které musíte vložit své ruce jí udělá radost. Už jen to, že jste tomu věnovali tolik času a úsilí jí udělá radost. Nebojte se popustit uzdu fantazii a ukázat svoje city. Nemusíte pořizovat zrovna velké dary, a i tak můžete udělat velkou radost. Takže i to, že nemáte na velké dary peníze je jen výmluva, radost můžete udělat i bez nich. Pokud ale peníze máte, nebojte se objednat třeba privátní lázně pro dva a užijte si trochu luxusu. Pokud již máte děti, zařiďte na jeden večer hlídání a dejte si po letech pořádné rande. Bude to stát za to!