Ale to nabude tak rychle

Pozemek sice máte, stavební firmu se vám podařilo po dlouhém hledání najít, ale vaše stavba neproběhne tak rychle jak si myslíte. Nejen všechna povolení, které potřebujete, ale také stavební materiál to je nějak v poslední době nedostatkové zboží. Ale vy chcete z vašeho bytu ven, dovolené kvůli financím odpadly, takže co děti, které byly díky pandemii neustále nebo spíše dlouhodobě uzavřené ve vašem městském bytě? Ano, nejen ve vašem případě by pomohlo pořídit si mobilní dům, tedy mobilheim. Koupíte si ze široké nabídky těchto domů, necháte si od společnosti vámi vybraný dům dopravit na váš pozemek, kde bude probíhat budoucí stavba. Necháte si toto obydlí napojit na inženýrské sítě a máte vystaráno. A můžete spokojeně a v klidu čekat na stavební práce. Zatím budete kolem mobilního domu stavět plot, sadit ovocné stromy a keře, děti si konečně v klidu venku vyhrají. Protože společnost nabízí služby mobilní domy prodej je zřejmé, že můžete si vybrat z mnoha různých typů jejich obydlí.

mobilní dům starý

A nejenže zde máte možnost vybrat z mnoha různých typů jejich obydlí, jako je například mobilní dům již použitý, tedy levnější, ale v super stavu, ale také máte možnost určit si výběr rozmístění jednotlivých pokojů, jaký bude tvar, materiál a barva oken, tvar a materiál střechy, jaký bude u vašeho nového dočasného domova. Také je na vás výběr druhu a materiálu vnějšího i vnitřního obložení domu. A to není vše. Také můžete mít uvedené obydlí i s plným vybavením pokojů.

mobilní toaleta modrá

Ale nejen pokojů, ale i kuchyně i koupelny. To znamená mít svou lednici, myčku nádobí, ale i sporák s digestoří, na ohřev vody bojler, vybraný druh topení, a v koupelně sprchovací kout, toaletu, a samozřejmě umyvadlo. A v pokojích nejen křesla, ale také i pohovky, židle, stoly a postele. Tady prostě máte vše, co každá rodina i s dětmi potřebuje ke svému normálnímu životu. A bude to váš nový dočasný domov? Ano, ale po letech kdy proběhne stavba vašeho zděného domu, můžete uvedený mobilní dům použít jako luxusní obydlí pro hosty.