Vyberte si nábytek, který vám nabízí výhody navíc

Když si svůj byt vybavíte praktickým nábytkem, který je chytře navržený tak, že vám může v každé životní situaci nabídnout ještě něco navíc, pak budete moci konečně přestat počítat centimetry čtvereční, které vám ve vašem stávajícím bytě chybí ke štěstí.
kmeny bříz na obraze

Mnoho zbytečného prostoru člověku v bytě kupříkladu zabírají zbytečnosti, které musí skladovat. A nemusí se vždy jednat o věci, které by postrádali nějaký konkrétní účel. Může jít třeba o sezónní vybavení, které využijeme jednou či dvakrát do roka, a které nám po zbytek času pouze zabírá místo. Ovšem i přesto jde o věci, kterých se rozhodně zbavit neplánujeme. Konkrétním příkladem mohou být třeba různé vánoční ozdoby a dekorace. Na stromečku či v oknech nám jen zřídka kdy visí déle než jeden měsíc v roce, a přesto je v žádném případě neplánujeme vyhodit, abychom ušetřili místo. A podobné to může být i s lyžařským vybavením anebo s plážovou výbavou k vodě. Vždyť kolikrát do roka si užijete třeba nafukovací člun?
hvězdičky na tapetě
Takové věci musíme zkrátka více skladovat, než využívat, ale nedá se s tím nic dělat. Jediné, co v tomto směru můžeme udělat, je to, že chytře vyřešíme naše úložné prostory tak, abychom je maximálně využili při co nejmenším zabraném prostoru. Ať už se jedná o vestavěné skříně, klasické skříně anebo různé police, všechno se počítá. Jenže co když nemáte takový nábytek kam postavit? Pak je nezbytné využívat takový nábytek, který máte po ruce. Jen málo koho třeba napadne, jak mu v tomto směru může skvěle vyjít vstříc rozkládací pohovka . Nejenže je velice praktická už tím, že vám poslouží jako postel i posezení zároveň, ale ještě navíc obsahuje objemné úložné prostory, do kterých můžete uložit, cokoli nemáte kam dát. Jedná se proto o ideální řešení pro všechny menší byty anebo pro ty, kteří řeší, kam na noc uložit svou návštěvu.