Sex na jednu noc – ani pro ženy žádné tabu

Existuje několik typů žen. Jedny jsou neskonalé romantičky a věří na to, že pro nich je na světě pouze jeden muž, na kterého vytrvale čekají. Jiné si zase užívají života v celé jeho parádě a neohlíží se na to, kolik mužů v něm vystřídají. Možná i z toho důvodu, že jich žádný neokouzlil natolik, aby s ním strávily více než jednu noc.

zamyšlená bruneta

Jsou při něm nějaká rizika?

Má cenu zahrávat si s tím, že po muži požadujete pouze to, aby vás fyzicky uspokojil a dál o něho už neprojevujete zájem? V některých případech ne, protože se můžete dostat do situace, kdy vás milenci začnou otravovat s tím, že si to s vámi chtějí zopakovat. V horším případě vám začnou vypisovat zprávy a volat, jak vás milují a chtějí s vámi být ve vztahu. Nic hrozného, ovšem jenom v případě, že o to stojíte.
Jestli je vašim hlavním zaměřením to, že vyhledáváte pouze jednorázovou známost, jistě vás zoufalci, kteří vám budou zvonit u dveří s kyticí růží, jenom zbytečně vytočí.
Jelikož se však jedná o muže, kteří vaší postelí projdou pouze na jednu noc a jejich množství se střídá, je potřeba se i důkladně chránit a používat vhodnou antikoncepci. O pohlavních nemocích jistě víte víc než dost a taktéž i to, že se s nimi nezahrává.
hlava brunety

Proč je sex na jednu noc naprosto boží?

Je tomu tak, že i záležitost jedné noci může být pro váš život naplňující a natolik vzrušující, že nebudete mít potřebu – mít pouze jednoho stálého milence. Co je na něm však fantastické?
•       Užíváte si svobodu, kterou máte pod kontrolou a řídíte si ji pouze vy samy.
•       Nikdy nezažijete stereotyp v intimním životě, nejen díky střídání partnerů, ale i díky jejich různé technice v oblasti sexu.
•       Získáte mnoho zkušeností, které není na škodu mít v případě, že vás sex baví a vy toužíte po tom, užít si ho tak, jak je to jenom možné.
•       Zjistíte, co vám v sexu nevyhovuje a co vás naopak –vzrušuje.
•       Nemáte žádné závazky vůči muži, o kterého se už ráno nebudete muset starat.
A v neposlední řadě je důležité, že sex na jednu noc čas od času není vůbec špatný, ale naopak, pomůže vám s nadbytečným stresem, uvolněním těla i mysle a dodá vám novou energii, kterou jste poslední dobou tolik postrádaly.