Tip na vánoční dárek

Vánoce jsou už pomalu za dveřmi a je tedy nejvyšší čas na shánění a nakupování dárků, pokud jste již tak neučinili v průběhu roku. Chcete-li být při svém výběru opravdu originální, navštivte některou z firem na Zážitky. Ve svých e-shopech na internetu mají přehledně propracovaný systém, kterým vám ten pravý zážitek podle vašich představ určitě pomohou najít.

psí spřežení

Vybírat můžete například podle kategorie místa, kde žijete (Severočeský kraj, Středočeský, Praha, Olomoucký kraj, Vysočina aj.) nebo podle prostředí, kde určitý zážitek hledáte – v hotelu, penzionu, na chalupě, chatě, v restauraci, na horách, u vody, ve vzduchu. Další kategorií je cena. Můžete vybírat z možností podle toho, kolik chcete do dárku investovat. Nechybí tu ani rozlišení podle míry adrenalinu. Vyhlídkový let balonem, letadlem pro dva, lyžování v rakouských Alpách, únikové hry pro milovníky soutěžení a napětí. Vyzkoušet si můžete jízdu ve formuli nebo v super automobilu. Rádi byste zažili projížďku v tanku či traktoru, na sněžném skútru? I to je možné. Nebo vás okouzlí tajuplná Šumava a spřežení psů, se kterými se svezete na saních po zasněžených horách? Na druhou stranu jsou zde nabídky poklidné, v domácím prostředí, jako je on-line vaření v italském stylu nebo vaření se samotným šéfkuchařem. Na své si přijdou i ti, kteří se chtějí něco nového naučit – kurz lezení po skalách, kurz latinskoamerického tance, designu vlastního šperku a další.

vánoční dárky

Dárek je také o obalu, tedy i na tuto oblast se e-shopy zaměřily – co si jen dokážete představit. Poukaz, na kterém je vytištěno jméno s věnováním dáte do truhličky ze dřeva, kde se bude vyjímat i nějaká další vložená maličkost, která vás napadne pro zpestření dárku. Bednička společně s páčidlem pro nedočkavé a zvědavé. Luxusní balicí papír pro náročné, skládaná obálka pro hravé tipy či srandovní papír pro veselé kopy.

Naleznete zde i nejčastěji pokládané dotazy, které když si přečtete, budete vědět vše, co potřebujete sami zjistit.

Dárkový poukaz (Gift Voucher) lze zaslat na adresu nebo i elektronicky na e-mail. Jeho platnost je většinou 12 měsíců a 30 dní je na případné vrácení.