Skvělá zábava

Chcete se s přáteli velice dobře pobavit, ale nechce se vám jít si sednout do hospody, dali byste přednost něčemu mnohem akčnějšímu. Využijte naší nabídky lasergame v Praze. Nabízíme našim návštěvníkům různé typy her, takže si můžete vybrat tu, která je přesně to pravé pro vás i vaše přátele. Jedna hra trvá dlouhých dvanáct minut, během kterých si prověříte svou přesnost a schopnost přežít co nejdéle. Za každých okolností se budete zajisté všichni moc dobře bavit a rádi si lasergame opět zahrajete.

Různé typy her

Na své si u nás přijdou úplní začátečníci i zkušení hráči, vybírat si obě kategorie mohou z různých variant, přičemž všechny jsou stejně zábavné. Vyzkoušejte různé příběhy her, takže se ani po několikáté u nás nebudete zaručeně nudit. Přijďte se svými kolegy nebo přáteli a užijte si večer či odpoledne, na které jen tak nezapomenete. Rozdělte se do týmů a vyzkoušejte, který je lepší. Přátelské soupeření je skvělým způsobem, jak stmelit vaši partu, rádi vám u nás ve všem vyjdeme vstříc, abyste se k nám vždy rádi vrátili, když budete chtít prožít chvíle plné smíchu a legrace.

Pro všechny věkové skupiny

Ať už plánujete u nás uspořádat firemní večírek, neformální setkání s přáteli nebo akci pro skupinu dětí, rádi pro vás připravíme veškeré potřebné podmínky, abyste si svůj večírek naprosto užili a rádi na něj vzpomínali. Samozřejmě uvítáme, když se k nám budete vy i vaši přátelé pravidelně vracet a využívat všech našich služeb. Za skvělou cenu u nás můžete prožít krásné dlouhé chvíle při zábavné hře, která snadno vyzkouší vaše hbité reakce a všechny vaše smysly. Vyzkoušejte si naživo v bezpečí pořádnou střílečku.