Je hned několik situací, při kterých se můžete trápit

Tak jako se stěhují čápi do teplých krajin, tak se i my lidé občas potřebujeme přestěhovat. U nás to však není kvůli přežití, ale často spíše proto, abychom mohli změnit pracovní pozici, či se zkrátka chceme vymanit z města, ve kterém již bydlíme, nebo zatoužíme po přírodě, takže si najdeme domeček na vesnici, kde je ticho a klid a máte svou vlastní zahrádku spolu s přírodními produkty. Procházky do lesa jsou příjemné a víte, že budete dýchat čerstvý vzduch. Opakem je skutečnost, že se také mnoho lidí stěhuje právě do velkých měst. Nejčastěji kvůli pracovním pozicím, která zde velkoměsta mohou nabízet. Zde také najdete kulturní zázemí a vyžití v rámci různého nakupování a všelijakých obchodů. Máte tak všechno při ruce.

Pokud se tedy budete stěhovat, pak je nejlepším možným řešením zvolit nějaký větší dopravní prostředek. Jak to ale provést, když žádný nevlastníte? Možná vám v tomto ohledu pomůžepůjčovna dodávek Praha, která se specializuje na zajišťování velkých vozů přímo k vám.
Máme na výběr produkty kvalitní francouzské značky. Vybírat můžete jak z typických dodávkových vozů, tak samozřejmě také z užitkových.
Doklady potřebné k pronájmu:
a) Pro fyzickou osobu se jedná: pouze o dva doklady totožnosti, ty většinou u sebe každý řidič musí mít. Dále pak by to bylo u podnikajících osob živnostenský list. Jinak vám stačí zaplatit zálohu, která je ovšem vratná a činí 5000Kč.
b) Pro právnickou osobu se jedná: o výpis z obchodního rejstříku, taktéž zde platí, že se musí prokázat dvěma doklady totožnosti. V neposlední řadě, zase platíme vratnou zálohu, která taktéž činí 5000kč.

Čím se můžeme chlubit?

Zajisté tím, že máte mnoho věcí v ceně pronájmu, ale také třeba velice nízkými poplatky za naše služby. Zprostředkujeme vám tak vůz ihned a používat jej můžete jakoukoliv dobu potřebujete. Naprosto bez omezení.