Nebojte se nebankovní hypotéky

Není důvod! Opravdu není čeho se obávat. Pokud chcete zvolit nebankovní hypotéku, tak jen do toho. Máme stejné podmínky, jako je tomu v běžných bankách. Nastavíme vám velice nízký úrok i částku splácení. Můžete splácet až 30 let, a navíc vše vyřešíme velice rychle https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.

měna

Když se řekne nebankovní hypotéka

  1. Nebankovní hypotéka může mít splatnost až 30 let.
  2. Tolerují se různé záznamy v registrech a to jak v registrech bankovních tak také těch nebankovních. Proto nám nevadí, když máte například záznam v bankovním registru BRKI nebo v nebankovním, jako je registr dlužníků SOLUS nebo NRKI. Vyhovíme i žadatelům, kteří záznam mají.
  3. Tolerujeme také příjmy. V případě podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání.
  4. Neplatíte žádné poplatky předem.
  5. Úroková sazba podobná té v bance. V bankách v případě americké hypotéky vám mnohdy opravdu nedají lepší úrok!

Americká hypotéka je vhodná pro každého! Zprostředkujeme velice zajímavé podmínky americké hypotéky. Jedná se o spotřebitelské úvěry. Přizpůsobíme vám financování na míru. Jsme odborníci, kteří zkrátka vědí, jak na to! Nebankovní hypotéka je podobná jako americká hypotéka v běžné bance. Dostanete u nás stejný úrok, akorát to nebudou peníze z banky, ale z nebankovního sektoru, což znamená, že my například tolerujeme drobné záznamy v registrech a zajistíme vám financování přímo na míru a dle potřeb každého klienta. Posuzujeme bonitu klienta mírnějším způsobem, proto u nás mohou výhodnou půjčku dostat všichni klienti. Nikoho neodmítáme! Snažíme se totiž pomoci všem lidem, i těm, které již banka odmítla například kvůli registrům.

kalkulačka

Čeká vás rychlé a efektivní jednání. Velice jednoduché vyřízení a žádné papírování. Minimum starostí a přesto budete mít peníze velice rychle!
Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let. Pokud tedy můžete ručit nemovitostí, pak je tato nebankovní hypotéka vhodná i pro vás! Dostat můžete až 70 % odhadní ceny nemovitosti.