Nahraďte Viagru přírodními ekvivalenty

Viagra se stala jedním ze symbolů moderní doby. Stále více mužů má totiž problém s erekcí, někteří jí nejsou schopni vůbec dosáhnout a jiní ji neudrží dostatečně dlouho, aby mohli uspokojit partnerku i sebe a dosáhnout slastného orgasmu. Milování bez orgasmu pak nemá kýžený efekt, je to jen slabý odvar jakéhosi sexuálního dráždění, a pokud to takto pokračuje delší dobu, může to být i příčinou rozpadu partnerského svazku.

tablety Viagry

Tajemná modrá pilulka, jejíž tvar kosočtverce není náhodný, neboť má připomínat ženský klín, je jistě účinná, ale není to zadarmo. Tentokrát nemáme na mysli finance jako takové, ale vedlejší účinky, kterých je celá řada, a můžete tedy v některých případech „vytloukat čerta ďáblem“. Zkuste to raději s přírodní náhradou Viagry, která nežádoucí účinky nevykazuje, je zcela bezpečná a hlavně není vyrobena ve farmaceutické laboratoři.

kořen Ženšenu

Možností přírodní Viagry je více, jsou to v souhrnu tzv. adaptogenní rostlinky, které rostou v drsných přírodních podmínkách, a aby tu přežily, potřebují do svých kořenů z půdy absorbovat mnoho cenných živin. Tyto látky pak slouží lidem k užitku ve více oblastech lidského zdraví, tedy nejen pro udržení erekce a prokrvení penisu.

K těm nejvýznamnějším adaptogenním bylinkám se řadí Ženšen korejský, Eleuterokok (Ženšen sibiřský), Ashwagandha (Ženšen indický), Rozchodnice růžová, Maca peruánská a Kotvičník zemní.

Bylinky se v zásadě odlišují mezi sebou jen v drobnostech, a to podstatné, co provádí všechny, je zejména podpora tvorby testosteronu a regulace stresových hormonů kortizolu a adrenalinu, které testosteron v těle snižují, a jsou jednou z příčin těchto problémů. Ano, je to tak, možná si to nechcete přiznat, ale stresující způsob života vede k problémům s erekcí velmi výrazně a může přispět i k závažnějším civilizačním onemocněním.