Muži a nákupy se ženami

Jsou muži, kteří nemají problém jít se svou ženou na nákupy. Jsou ale i tací, kteří s něčím takovým mají velký problém a tak své ženě raději řeknou, ať s ní jde na nákupy její kamarádka, protože by to daný muž nevydržel.

Hodně je něco takového o stylu nakupování dané ženy. Jsou ženy, které do obchodu vejdou, porozhlédnout se a zase jdou, takže jsou ve výsledku v obchodě necelé tři minuty, když nenajdou něco, co by jim padlo do oka a co by si šly vyzkoušet. Jsou ale i takové ženy, které vejdou do obchodu a jsou schopny být v daném obchodě i půl hodiny, protože si musí projít všechny regály, aby zjistily, zda zde není něco, co by dané ženě mohlo slušet nebo co by po menší úpravě mohlo vypadat skvěle.

nakupující lidé

Jestliže jste ženou, která představuje druhý typ, nemůžete se divit tomu, že s vámi nebude muž rád chodit nakupovat, protože mnohé muže něco takového opravdu nebaví. Pokud navíc ví, že navštívíte ještě mnoho obchodů, než půjdete domů, pak jestli všechny obchody půjdou tímto tempem, opravdu nezvládne být daný muž v klidu a rozhodně nebude šťastný.

Někdy je opravdu lepší, pokud si s sebou žena vezme na nákupy kamarádku, se kterou může projít opravdu vše a to zejména, pokud daná kamarádka ráda nakupuje.

nákupy ovoce

Je také rozdíl v tom, pokud člověk hledá něco konkrétního, nebo se jde jen tak podívat, jestli se náhodou nenajde něco, co by danému člověku padlo do oka. Pokud člověk hledá něco konkrétního, je jasné, že v obchodech bude oblečení věnovat mnohem větší pozornost a je možné, že nákup bude trvat o to déle. Každý to má ale jinak.

Jestliže vás jako muže čeká brzy nákup s vaší ženou a víte, že to bude na dlouho, měli byste se na něco takového připravit. Je možné, že to nebude tak hrozné, ale jeden nikdy neví. Vždy je dobré se na všechny situace dostatečně připravit. Někdy bude zapotřebí delší příprava, ale můžete to zvládnout.