Jak nosit sukně, když je ještě venku z rána chladno? Oblékněte k nim sako nebo bundu!

Nosíte rády sukně? Výborně, na jaře si jich můžete užívat, co hrdlo ráčí. S čím sukně ideálně kombinovat, když je venku ještě z rána chladno? 

Jak nosit sukně, když je ještě venku z rána chladno? Oblékněte k nim sako nebo bundu! 

Sukně nosíme nejraději v létě, protože v parném počasí jsou vzdušné a mnohem pohodlnější. Jenže pokud už se moc těšíte na to, až si sukni obléknete, na léto nutně čekat nemusíte. Sukně sluší každé ženě a nosit se samozřejmě dají v každém ročním období a hlavně na jaře, když už netrpělivě očekáváme příchod teplejšího počasí. Rána jsou však ještě chladná. Jak tedy můžete sukni vhodně zkombinovat třeba se sakem nebo koženou bundičkou? 

stylová sukně

Co se nosí letos 

Do módy se opět vracejí krátké sukně a k nim můžete obléknout lehký pletený svetřík. To přesně se nosí tohle jaro, pokud se necítíte ale úplně na mini sukni, můžete volit sukni v délce ke kolenům. Dnešní trendy si rozumí s pohodlností, takže určitě sáhněte po takovém kousku, ve kterém se budete cítit komfortně. Můžete tedy sukni opravdu kombinovat i s obyčejným svetrem, který vás zahřeje, a přitom budete vypadat velmi šik. 

sukně se svetrem

Universální kousek 

V šatníku pak stačí mít i jednu jedinou sukni, kterou pak můžete obléknout ke všemu. Jde o sukni áčkového střihu. Navíc právě tyto typy sukní skvěle zvýrazní postavu. Nejlepší je sukně v neutrální barvě, tedy v šedé nebo černé. Pak už je stačí pohrát si s doplňky. Ty mohou být barevné. K sukním užijete klasické sako ale i sako se sníženou délkou, ty se totiž také začínají vracet do módy. Využít ale můžete i džínovou bundičku, delší kabátek nebo delší a o několik čísel větší svetr. Záleží jen na vás.

Z doplňků nezapomeňte na pohodlnou obuv, kabelku a samozřejmě i sluneční brýle. Pokud se toho nebojíte, na hlavu si můžete dát i slušivý klobouček. Pokud pak zvolíte svetr ke své oblíbené sukni, nemusí to být jen ten upnutý svetřík na tělo, který se zastrkává do sukně. Pokud máte svetr volnější, zastrčte jen jeho přední část. Budete vypadat uvolněně a ležérně. 

Užijte si jaro módně a s oblíbenou sukní.