Dostaňte své střeva do pohybu

Zdravý životní styl neboli cvičení, dobrý fyzický i psychický stav, správná životospráva. To vše můžeme velmi často číst nebo slyšet okolo nás. Pokud se zabýváte tím, jak si nastavit život, tak, aby byl v pořádku a cítili jste se dobře, tak se zaměřte na to, co jíte, jak se hýbete a jak se cítíte. Také se zaměřte na to, jaké lidi máte kolem sebe.
Mnoho nemocí vzniká právě z toho, že se lidé nezaměřují na to, aby jejich tělo bylo zdravé. Kouření, stres, špatná strava a nedostatek pohybu vedou k mnoha civilizačním chorobám. Každý člověk má možnost volby, jak bude žít svůj život.
V dnešní době se vše neustále zdražuje. Lidé málo jí ovoce a zeleninu a do svého tělo dostávají málo potřebných látek. Například různé vitamíny, které jsou v ovoci a zelenině jsou důležité pro funkčnost jednotlivých orgánů. Některé vitamíny pomáhají léčit nebo alespoň zmírňovat nemoci, které už můžeme mít. Také se s některými potravinami dá léčit krátkodobá nevolnost či nachlazení. Příkladem může být banán a sušené borůvky, které jsou dobré při průjmu. Zázvor a citron zase skvěle působí při chřipce a nachlazení.

vitamíny v potravě
Také je velmi důležité dostávat do svého těla vlákninu, která je super potravinou, pokud jde o správné zažívání. Občas se může stát, že máte problém se zácpou nebo s nepravidelnou stolicí. V tomto případě Vám může pomoc Psyllium Naklíčeno, které Vám pomůže od těchto potíží. Zácpu mohou provázet i nepříjemné bolesti břicha.
bolest břicha

Pokud si dáte Psyllium, tak bude působit do několika hodin jako lehké projímadlo. Vláknina na sebe dokáže ve střevech navázat vodu a tím zvětšit objem. Podporuje peristaltiku střev, takže střeva začnou pracovat. Díky tomu, že podporuje pohyb střev, tak omezuje vstřebávání odpadních látek z tráveniny. Psyllium můžete užívat buď v prášku nebo v kapslích. Je potřeba jej zapíjet dostatečným množstvím tekutin.