Co když někdo nemá auto?

Určitě už jste někdy byli v situaci, kdy jste se měli dostat do nějakých vzdálenějších míst, tedy někam, kam se nedalo dojít jednoduše pěšky. A pokud už k překonání takové vzdálenosti nestačilo využít ani dejme tomu jízdní kolo, začali jste se pídit po někom, kdo by vám pomohl se tam dostat. Tedy začali jste zkoumat jízdní řády vlaků, autobusů a případně jiných prostředků hromadné dopravy. A třeba jste tu našli nějaký spoj, který vám dokonale vyhovoval. Ale třeba také ne. Ona totiž ani veřejná hromadná doprava nezajíždí vždy tam, kam by si člověk přál a kdy by si to přál, a to už ani nemluvě o tom, že taková doprava nemusí být právě z nejpohodlnějších a člověka do ní nepustí s nejedním typem nákladu, který by si potřeboval vzít s sebou. O výlukách a zpožděních už ani nemluvě.

auto v lese

A jak jenom přijde v takových situacích vhod využití vlastního auta! To je k dispozici kdykoliv pro cestu kamkoliv, a člověk si do něj může naložit cokoliv a kohokoliv, pokud na to pochopitelně kapacita takového vozidla stačí.

A když má někdo řidičský průkaz, ale auto z nějakého důvodu postrádá? Ani pak není nic ztraceno. Je tu přece i možnost si auto pro kdejakou příležitost vypůjčit. Je tu například autopůjčovna Praha, která právě takovou službu nabízí, a to už dokonce déle než dvaadvacet let.

obrázek auta

Stačí se na tuto obrátit a ona už se postará, aby měl ten, komu je to zapotřebí, k dispozici vůz ve výborném technickém stavu a navrch i s nadstandardní výbavou. Ať už někdo potřebuje automobil nebo minibus, nalezne tu přesně to pravé. Třeba škodovku a třeba Ford, každopádně ale za tu nejvýhodnější cenu a bez omezení kilometrů, které s ním může člověk najezdit, a také bez omezení počtu řidičů.

Samozřejmostí je tu i zákonné a havarijní pojištění v tuzemsku i jinde v Evropě, případně přistavení vozu kamkoliv v Praze, a to zdarma, platit tu lze i kartou, lze si tu půjčit i dětské sedačky a podsedáky…

Prostě je to skvělá možnost, jak si kdykoliv zajistit dopravu kamkoliv.