Chcete erotickou masáž?

V titulku položená otázka je v tomto případě zcela nedvojsmyslná. Skutečně jsem se vás, chlapi, chtěl zeptat pouze na toto a na nic jiného. Chtěl jsem se zeptat, zda byste si v případě takové nabídky dali říct, i když je mi předem jasné, že je tato otázka položena naprosto zbytečně. Protože co si budeme namlouvat, že? Vaše odpověď bude v případě naprosté většiny z vás, tedy nás, určitě kladná. I když mi to leckdo odkývá zřejmě jenom nenápadně, tak, aby to nikdo kolem neviděl. Protože je to tak jaksi téma, které by se těm kolem možná nezamlouvalo. Zejména jste-li ženáči a máte poblíž svoji životní partnerku nebo někoho, kdo ji zná a mohl by jí to vyzvonit.

žena akt

Zkrátka je nám chlapům podobné počínání příjemné. A není mnoho těch, kdo by si ho chtěli z vlastní vůle odepřít. A není ani potřeba si ho odpírat. Alespoň tedy v našem hlavním městě, kde se nabízejí erotické masáže Praha 6.

Právě tady se zákazníkům nabízí tento typ služby, tedy masáž vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, ovšem k potěše nás chlapů zaměřená hlavně na intimní partie těla a na to, abychom si to tu náležitě užili právě z erotického pohledu. Právě tady čekají na zákazníky masérky, které jim prokážou podobné služby, a to podle klientova přání ve spodním prádle nebo úplně bez. A podle domluvy se s těmito i vysprchují.

Kdo z mužů by dokázal takovému pokušení odolat? S výjimkou čtyřprocentní menšiny snad jedině ti, kdo se obávají veřejného mínění. Které v tomto ohledu zkostnatělo a často setrvává v zajetých kolejích minulého režimu, jenž veřejně dostupné nahotě nepřál.

žena ve sprše

Ale takové zábrany je záhodno překonat. Protože se přece nejedná o žádnou zvrácenost, ale o něco, co je lidskému druhu vlastně přirozené. Pouze s tím rozdílem, že zde jde o placenou sázku na jistotu.

A proč si to neužít? A ti nepřející? Ti se sice mohou pohoršovat, ale tím, že podobné podniky zavrhují, připravují o příjemný prožitek jen sami sebe. A nemají právo o něj připravit i nikoho jiného.