Analýza je druhým krokem ke správné optimalizaci

SEO analýza je obor, který zahrnuje spoustu úkonů. Není nijak náročný, pokud danému tématu rozumíte a chápete veškeré souvislosti a problémy ve světě internetu, ale musí být prováděn precizně a kvalitně. Nesmí se odbýt, jedině tak může být vše nastaveno správným směrem a proto je to druhý velký krok kupředu ke správné optimalizaci.strategie.jpg

  • Jakmile máte klíčová slova, jejich četnost používání a slovní mutace, pak můžete začít s analýzou. Ta se provádí profesionálně a je zapotřebí zvládnout veškeré úkoly, abychom mohli následně začít zlepšovat vaše pozice ve vyhledávačích.
  • Celé SEO se zaměřuje na zlepšení vašich pozic v internetových vyhledávačích. Od toho se odvozuje také název, jedná se o jakousi optimalizaci webových stránek, aby je internetové vyhledávače mohly lépe najít a zobrazit. Díky tomu si vás klient, zákazník nebo vlastně kdokoliv jiný, lépe najde, když zadá klíčové slovo ve vyhledávači, například na Googlu.

Obecně o dané tématice

Jistě se budete ptát, co se při takové seo analýze provádí? V prvé řadě zkontrolujeme váš web. Podíváme se na vaše stránky nejenom z pohledu obrazovky, ale také z pohledu vnitřního uspořádání. Je potřeba zkontrolovat, jestli je váš web nastavený správně. V této oblasti studujeme a opravujeme faktory, které by mohly bránit zlepšení vaší pozice ve vyhledávačích. Snažíme napravit drobné nedostatky a stránky zanechat v provozu tak, jak je to nejdůležitější, pro správnou optimalizaci a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Nic však razantně neměníme.počítač.jpg
Následuje návrh klíčových slov. Jestliže si nejste jistí, můžete využít i v tomto směru naše služby. Velice často klientům pomáháme navrhovat klíčová slova.
Kontrola stránek a vnitřní struktury
V této oblasti je potřeba překontrolovat celkovou strukturu stránek. Provádí se ručně a vždy s přihlédnutím na logiku dané struktury.

  • Kolik vás bude stát tato služba?
  • Cena se odvíjí od provedené hodinové práce. Za jednu hodinu se platí částka 500 korun.