Vaše malé tajemství


Týká se to hlavně žen s pár kily navíc. Během léta mnoho žen trápí opruzeniny v oblasti kostic, protože je velké horko a kostice třou o zpocenou pokožku. Podřená kůže a pot spolu zrovna dvakrát nevyhází, takže je jasné že to bude bolet dokud se pokožka nezatáhne. A pak znova celé léto. Jakmile se trochu ochladí, problém většinou hned zmizí, ale dokáže to pěkně otrávit celé léto. Ženy se sice snaží používat různé speciální kosmetické přípravky, které mají tomuto problému zamezit, ale ne vždycky pomůžou a mohou barvit prádlo.

hrudník výstřih

Podprsenka je problém nejen z důvodu vzniku opruzenin, ale především proto, že se nedá nosit pod některé druhy oblečení. Spousta topů, halenek a šatů je ušitých z průsvitné látky, pod kterou si ale musíte něco vzít, aby neprosvítaly bradavky, ale podprsenka se nehodí, protože by byla vidět. Totéž platí u šatů na ples nebo u svatebních šatů. Mnoho z nich má korzet nebo živůtek z krajky, takže o podprsence nemůže být řeč.

Víte, že existuje něco, co nahradí podprsenku? Je to game changer ve světě spodního prádla! Jedná se o kryt bradavek, tejpy na prsa a neviditelnou silikonovou podprsenku. Všechny tyto náhražky vám dokážou podržet prsa v tvaru jaký chcete. Všechny výrobky dokážou nahradit podprsenku, takže se nemusíte bát, že by bylo vidět něco, co má zůstat okolí zcela skryto.

žena výstřih

Prsní pásky se dají použít pod jakékoliv oblečení. Mnoho žen je používá pod halenky nebo trička s výstřihem, protože díky pásce prsa drží tvar. Můžete si tak vzít klidně i vyzývavější kousek, který byste si bez podprsenky rozhodně nevzala. A protože se podprsenka často nehodí, protože by byla vidět, prostě si nalepíte pásky a máte po starostech. Díky pásce můžete nosit to co jste si na sobě ještě donedávna nedokázala představit, a to nemusíte mít ani příliš velká prsa. vyzkoušejte pásku a nejspíš už si najde místo ve vašem šatníku napořád.