Udělejte si kolem pořádek

Určitě jste si vědomi toho, že největším pomocníkem právě při údržbě vašeho letního dovádění jsou bazénové hadice, které jsou vaším největším pomocníkem. Ale není třeba mít z vašeho pozemku hned překážkovou dráhu. Často o ně zakopáváte, když jdete jenom kolem. Možná je tomu tak hlavně proto, že se vám nechce investovat do nových kvalitnějších, které by přitom byly daleko účelnější. Potřebujete především kvalitu, která plní náležitě svou funkci, ne klubko nepotřebných hadích ocásků!tube
Takové hadice jsou elastické a lehké, vyrábí se totiž na míru především pro bazénové vysavače. Můžete s nimi tak snadno manipulovat.Dají se použít hned k několika účelům:
· vysávání,
· instalaci nadzemních i zapuštěných bazénů,
· nebo ohřev vody.
Snadno a rychle se instalují. Stačí tedy vybrat jenom tu správnou pro konkrétní použití.
Hadice k vysavači
Tento praktický pomocník vám pomůže udržet vaše koupaliště v naprosté čistotě. Díky pravidelné péči za pomoci vysavače sem tak nemusíte lít litry chemie. Velké množství chlóru totiž způsobuje četné alergie nebo podráždění sliznic. Právě proto se doporučuje spíše mechanické čištění. Na výběr máte hned dvě varianty automatickou a poloautomatickou.
Poloautomatický vysavačbude potřebovat trochu vaši pomoc, aby se dal do chodu. Tento mechanický pomocník se připojuje přímo na skimmer a pískovou filtraci.
Druhou variantu stačí jen vložit do bazénu a už si bude pracovat svým tempem. Tento automatický vysavač je už trochu luxusnější, proto se i jeho cena pohybuje v řádech desítek tisíc korun. Jde vlastně o takového malého robota, který má svou vlastní inteligenci a chce být jen užitečný. Umí být v pohotovosti i v noci, takže vás ráno bude čekat azurově čistá voda, ve které si budete chtít ihned zaplavat.
Celá řídící jednotka si v poklidu zmapuje celou plochu a najde nejvhodnější cyklus čištění. Můžete si dokonce i vy sami vybrat hned z několika programů.
Konečně si budete užívat svá plavecká tempa bez jakýchkoliv starostí.pool8