Poznejte krásu Česka


Dopřejte si dovolenou během roku
Jezdíte rádi na letní dovolenou a většinou si vyberete přímořský stát? Pobýt na pláži u moře vás může dobít energií, takže je celkem logické že si lidé vybírají právě moře. Není ale nic špatného na tom nejezdit k moči každý rok a nebo během roku navštívit i různá zákoutí České republiky. Mnoho míst najdete i na slevových portálech, kde si můžete koupit třeba víkendový pobyt pro dva. Odpočiňte si od dětí a vyrazte se svou polovičkou někam, kde nebudete muset nic řešit a kde si budete užívat volný čas jen sami dva. A můžete si zajet třeba rovnou na hory. Je tam krásně nejen v zimě, ale i v létě.

hory jezero

Navštivte třeba Jeseníky, které jsou velice turisticky oblíbené a vyhledávané. Lidé sem hodně jezdí v zimě lyžovat, ale je tu plno i během letní sezony. Najdete tu spoustu krásných lesů, a v některých jsou dokonce stovky let staré stromy. Projít si můžete mnoho naučných stezek, využít můžete pěší nebo cyklistickou stezku a užívat si můžete třeba wellness. Mnoho horských chat nebo apartmánů nabízí spoustu vyžití, byla by škoda si neužít relaxaci v krásném prostředí Jeseníků.

cyklista hory

Když se pořádně oblečete a sbalíte si něco dobrého na zub, můžete dojít až na vrchol hor, a podívat se dolů ze samotného Pradědu. Je to nejvyšší hora Jeseníků a najdete zde restauraci, kde si můžete po výšlapu odpočinout.

Zaujala vás možnost navštívit něco jiného než moře a chcete si užít víkendový pobyt? Určitě budete hledat ubytování Jeseníky – apartmány jsou ideální volbou nejen pro samotné páry, ale i pro rodiny. Díky vyhledávači můžete snadno hned najít ubytování, které bude odpovídat požadavkům na to, co od něj očekáváte. Navštivte Jeseníky a ubytujte se třeba v moderním apartmánu s výhledem do hor. Výsledky můžete filtrovat podle aktuálních potřeb a zjistíte také, co všechno vám vybrané ubytování nabídne.