Pořiďte si spolehlivého pomocníka

Jistě dobře víte, že pokud si na zahradu pořídíte své vlastní soukromé koupací zařízení, tak se o něj musíte také sami postarat. Nikdo to za Vás neudělá. Je potřeba pravidelně kontrolovat vodu a dodávat do ní dostatek chlorových či kyslíkových přípravků, vyrovnávat PH vody, kontrolovat jestli se netvoří řasy a používat algicid a samozřejmě také čistit vodu od mechanických nečistot, které napadají do vody v průběhu koupání a tak dále a tak dále.
Pořízení bazénu prostě není jen zábava a vodní radovánky, ale také starost. Starost s péčí o vodu ve Vašem koupacím zařízení si můžete velmi usnadnit a urychlit kvalitními přípravky a také spoustou různých pomocníků z řad příslušenství. Jedním z takových skvělých pomocníků je také plovák do bazénu, který Vám velmi dobře poslouží v případě, že k úpravě vody používáte tabletové přípravky.float
Nedoporučuje se totiž jen tak tabletu vhodit do vody a nechat ji tam samovolně rozpouštět, protože se za prvé může poškodit dno Vašeho koupacího zařízení a za druhé se rozpouští pouze na jednom místě a účinná složka se nedostane do celého obsahu Vašeho koupacího zařízení. Kdežto pokud vložíte tabletu do bazénového plováku, tak se účinné látky z tablety mohou postupně uvolňovat do celého koupacího zařízení a to díky plynulému pohybu po vodní hladině.
V naší široké nabídce najdete plováky do bazénu v mnoha různých provedeních, velikostech a tvarech vyrobené z kvalitního a velmi odolného plastu vhodné pro všechny velikosti a druhy tablet. Stačí si jen vybrat druh a tvar, který vyhovuje Vašim představám. Některé modely mohou být také vybaveny teploměrem, díky kterému ještě navíc budete vědět teplotu vody.
Kromě plováků do bazénu u nás pořídíte i další doplňky a pomocníky, kteří se Vám jistě budou hodit při péči o Vaše koupací zařízení.pool2