Objevte své hranice

Máte chuť si vyzkoušet, kolik vydržíte? Nebojíte se náročných úkolů? Dokážete se vypořádat se stresem? Přitahuje vás tajemno? Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je to být uvězněn a mít jen malou šanci na útěk?
Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, a ještě nemáte program na sobotní večer, určitě přijďte vyzkoušet naši escape game Pardubice. Jedinečná úniková hra pro opravdové nadšence. Zde si můžete vyzkoušet, zda jste opravdu tak dobří, jaksi o sobě myslíte.

stres

Co budete potřebovat?

  • Partu dvou až pěti kamarádů, kteří do toho půjdou s vámi.
  • 2 hodiny času.
  • Přiměřenou částku v hotovosti.
  • Nadšení pro dobrodružství a odvahu.
  • Zarezervovat si termín v našem kalendáři.

Všechno ostatní se dozvíte na místě. Obsluha vám dá potřebné instrukce a zamkne za vámi dveře. Hra začíná. Pak už je jenom na vás, jaký bude konec. Dokážete se dostat ven? Jak dlouho vám to bude trvat? Bude to snadné nebo složité? Celá hra bude taková, jakou si ji uděláte. I když se vám třeba nepovede uniknout, rozhodně si ji můžete užít. Máme propracovaný systém nápověd, takže se vám rozhodně nestane, že byste skončili hned u první nápovědy a už se nepohnuli dál.
Nemusíte se bát ani vysoké fyzické náročnosti, nejsou potřeba ani obsáhlé znalosti z různých oborů. Jediné, co budete potřebovat je váš selský rozum, energie a nadšení pro luštění našich zapeklitých úkolů.

myš

Pro koho je hra vhodná
Pro každého, kdo rád řeší složité úkoly, má rád tajemné příběhy a je připravený bojovat o svůj život silou svého mozku. Je jedno, zda jste parta kamarádů, kolegů, rodina nebo zamilovaný pár, všichni si můžete vyzkoušet útěk z naší střežené místnosti. Můžete s sebou vzít i své děti, dobrodružství je jistě uchvátí.
Hru můžete pojmout i jako netradiční teambuilding, stačí nás předem kontaktovat a domluvit se na podrobnostech.