Můj styl

Asi jako každá žena, taky já jsem se velice zajímala o módu. A to hlavně, když jsem dospívala. Protože vždycky chce každá žena, ale taky vlastně každý kluk, vypadat opravdu skvěle a nejlépe vždy oblečeni poslední módy. Nebo se pletu? Protože si myslím, že právě v dospívání si člověk hledá sám sebe a taky svůj styl. Ovšem ale není styl jako styl. Jsou také nějací lidé, kteří vůbec nemají styl anebo jim na sobě vůbec nezáleží. Například můj bratranec, který je stejně starý jako já, tak podle mého názoru on postrádá všechen styl a vkus a cit pro módu. Absolutně nechápu, jak on si může vzít třeba roztrhané rifle a k tomu některé černé lakýrky.

Móda je všude jiná.

Podle mého názoru se lakýrky už nenosí a už vůbec ne třeba do obchodu na nákup anebo když jdete někam na procházku. Jenomže můj bratranec stále dokola říká, že chce vypadat slušně a že boty lakýrky nebo polobotky jsou naprosto ideální pro všechny muže. To sice ano, ale podle mého názoru jenom když jde muž někam do společnosti, a ne někam na výlet. I když znám takové může, kteří raději nosí někam ven lakýrky, což se mi vůbec nelíbí. Myslím si, že to špatně. Vždyť od toho přece existují tenisky anebo nějaké sportovní moderní botasky, aby de muž cítil opravdu pohodlně za každé situace.

Módu mám ráda.

Myslím si, že kdyby si třeba muž zkoušel také nějaké podpatky, tak uvidí, jaké to je složité pro nás ženy. I když už jsou i pro ženy velice moderní tenisky, které jsem si taky velice oblíbila. A ovšem ale nedám dopustit taky na moderní podpatky, které moc ráda nosím na ples anebo někam do společnosti. I když jsem už několikrát slyšela, že prý podpatky se už moc nenosí. To jako vážně? To snad ne! Já totiž podpatky miluji, i když ale v devadesáti procentech nosím nejraději tenisky. Ale podpatky vypadají více sexy a žensky. Stejně ale všude spěchám, takže mě zachrání vždy podpatky.