Ani videa z Redditu už vám neuniknou!


Není se vůbec čemu divit – valná většina internetového obsahu vzniká právě na těchto stránkách jako je Reddit, 4chan a další undergroundové platformy, kde se mohou scházet lidé z různých koutů světa a navzájem plodit obsah, který je nikým nekontrolovatelný s opravdu jen silnou mezí mezi zakázaným obsahem. Nejčastěji se poté obsah z těchto fór přesouvá na populárnější a „normálnější“ platformy jako je 9Gag a podobné, které obsah přebírají a budují na něm další a další. Od směšných obrázků až po videa, koláže nebo třeba jen prosté nápady – takto například vzniklo dnes již slavné hackerské hnutí Anonymous.

reddit-1007072_640

Reddit downloader je naprosto perfektní služba, která vám dovolí stáhnout si jakékoliv video z této stránky, což normálně možné není. Můžete si tak sami stáhnout jakýkoliv obsah a poté jej upravovat, dále na něm budovat či stříhat a vytvářet tak svůj vlastní.

reddit-5095703_640

Můžete si je stahovat také jen proto, abyste si video uchovali, poněvadž se jedná o něco vtipného, zajímavého nebo informativního. Všechno nemusí být totiž jenom o legraci, na těchto stránkách najdete spoustu lidí zveřejňující zajímavá videa z oblastí sportu, cvičení, vaření, politiky apod. Jedná se o neomezenou studnici obsahu, ke kterému díky naší službě můžete získat přístup takřka okamžitě, zadarmo a v té nejvyšší možné kvalitě.

social-media-overlay-6108467_640

Pokud jste naši stránku ještě nenavštívili, musíme vám ji jen doporučit. Operujeme naprosto zdarma a to díky reklamám, které se vám zobrazují – můžete si tak v pohodě doma využívat našich služeb, nezaplatíte ani korunu. Další výhoda je uživatelská přívětivost a jednoduchost – nemusíte se učit žádné složité návody, vše je vysvětleno při použití webové aplikace, stačí jen zadat URL, kliknout a zvolit formát a je to. Nemusíte se o nic starat a video máte za chvíli uložené na vašem zařízení. Ano, můžete využívat i váš mobilní telefon či tablet!